Solunum Koruma Ürünleri (Toz Maskeleri)

MFA C-167V FFP1 Ventilli Toz Maskesi

MFA C-167V FFP1 Ventilli Toz Maskesi

·        Çok ince fakat çökmeye form bozukluklarına karşı güçlendirilmiş gövde, çok kolay nefes alma verme imkanı sağlar.

·        Gizli monte edilmiş burun klipsi, kopma ve istenmeyen yaralanmalara yol açmaz.

·        Maskenin üst iç kısmında burun bölgesinde cilt dostu yumuşak sünger mevcuttur.

·        Özel konuşlandırılmış, montajlanmış ve boyutlandırılmış burun klipsi defalarca kullanımda dahi özelliğini yitirmez. Değişik burun yapılarına maksimum uyum sağlar.

·        Örme lastik baş bantlarının esnekliği ve geri çekme özelliği arasında üst seviyede bir denge vardır. Kopmaya son derece dayanıklıdır, sıcak veya soğuk çalışma ortamlarında esnekliğini veya geri çekme kuvveti özelliğini kaybetmez. Kısa süre içerisinde kullanıcıda varlık hissini unutturur.

·        İçerideki sıcak hava ve nefesin dışarıya atılmasında çok etkin çalışan ventillermizde, ventilin içerisinde yer alan keçenin tüm çevresine bir kale duvarı gibi set oluşturmuştur. Bu sayede nem nedeni ile ortamdaki tozların keçe ile direkt teması engellenmiş ve nem ile birleşerek toz birikmesine bağlı olarak oluşabilen olumsuzlukların önüne geçilmiştir. Oval yapısı ve keçeye verilen açı sayesinde çok etkin şekilde çalışır. Kullanıcıya serinlik ve rahatlık sağlar.

·        Dolomit Tozu Testinden geçmiştir. Minimum 8 saat tam koruma sağlar.

·        Yüksek filtrasyon ve düşük solunum direncine sahip, taşınması kolay katlanabilir bir maskedir.

·        Kullanıcının sağlığını tehdit edecek materyaller içermez. Cilde uyumlu olup, tahrişe, yaralanmaya yol açmaz.

·        Baret, gözlük, kulaklık vb. kişisel koruyucu donanımların her biri ile aynı anda ya da ayrı ayrı kullanıma uygundur. Görüş mesafesini kesinlikle etkilemez.